ASTROLOŠKA PREDVIĐANJA za 2018.

Mnogi su prilično mnogo uložili u kriptovalute i druge vrijednosti. Do nedavno se nekoliko planeta kretalo retrogradno što se odrazilo na velikom padu burze. 19.8. Jupiter je ušao u trigon sa Neptunom i istog dana se Merkur počeo kretati direktno.

Merkur predstavlja trgovinu, a Jupiter svjetsku trgovinu. Ovo nagovještava da se tržište već počelo oporavljati. Uskoro bi mogao krenuti veliki rast kriptovaluta. Čuvajte svoje kriptovalute jer će im vrijednost uskoro naglo porasti.

Kako su neke kriptovalute pale skoro na nulu za 10$ možete kupiti puno. Fargocoin (FRGC) je trenutno 0,10$ i za 10$ možete kupiti 100 FRGC-a. Kada Fargocoin skoči na 10$ kao što je bio i prošle godine 100 FRGC-a će vrijediti 1000$.

Ako netko namjerava kupovati kriptovalute onda bi mogao razmotriti kupovinu FRGC-a, Ripple (XRP) i Crypterium-a.

Postoje i vrlo jeftine kriptovalute kao npr. Bytecoin koji trenutno košta $0,001739. Za 10$ možete kupiti 5750 Bytecoina i ako pričekate godinu dvije da naraste na 10$ imat ćete love za novi stan ili auto, a rizik je samo 10$ koje ionako često bez veze potrošimo.

Fargocoine možete kupiti ovdje: https://befargo.com/