In Face Invest Group

InFace Invest Group – Zagreb

SFT21

Dobrodošli u kompaniju InFace Invest Group Ltd kao i u našu SFTeam zajednicu!

InFace Invest Group – SFT21 Business Concept
Ukupan broj registriranih članova u kompaniji svakodnevno raste!
Mala početna investicija od min. 30$ do max. 105$ u prva tri mjeseca poslovanja.
90-dnevna garancija na zadovoljstvo poslovanjem – 100% povrat novca u slučaju odustajanja…
Jedinstven, automatiziran način poslovanja namijenjen svima!

SFT21 Business Concept – najmoćniji, najsigurniji i najjednostavniji poslovni koncept na internetu!

Iskoristi priliku, zauzmi svoju poziciju već danas, prije službenog početka poslovanja.

REGISTRIRAJ SE:
Klikni ovdje

O KOMPANIJI

Kompanija InFace Invest Group osnovana je 16 ožujka 2000 godine. Vlasnici i osnivači ove kompanije su gosp. Zoran Lazarević iz Beograda i gosp. Mladen Pejić iz Pule.

KAKO OVAJ SUSTAV FUNKCIONIRA

Mladen Pejić suosnivač kompanije InFace Invest Group.

Biti na samom početku stvaranja, ovakve jedinstvene društvene zajednice prilika je koja se ne propušta.

Uvjerite se i sami zašto tvrdimo da smo kompanija sa najmoćnijim, najjednostavnijim i najsigurnijim poslovnim sistemom trenutno na internetu.

Prezentacija o prvom poslovnom projektu kompanije InFace Invest Group – online franšiza, brand “SFT21“ u kojoj se objašnjava model umrežavanja članova, raspodjela profita, bonus zarada te mogući karijerni statusi… Pogledajte ovaj video!

InFace Invest Group – kompanija posvećena vašem uspjehu!

Kreni odmah – link za upis:

UKRATKO

Poslovni koncept SFT kompanije je prilično kompleksan i da bi shvatili koliko je dobar trebali bi svakako pogledati video.

Glavni proizvod kompanije je SFT (poslovno društvena zajednica). Sa malom početnom investicijom od 30$ ili 105$ počinjete zarađivati na gradnji vlastite mreže. Ako u 90 dana ne dovedete ni jednog člana novac vam se vraća. Znači neophodno je uključiti barem jednog člana.

Sa plaćanjem 30$ i 105$ vi u stvari počinjete otplaćivati franšizu koja u stvari košta 1955$. Nakon što ste platili 1, 2. i 3. ratu više ih ne morate plaćati. Sistem će sam od zarade skidati rate.

Vaš uspjeh u kompaniji je neupitan, jer na vašem uspjehu radi cijela kompanija. Bez obzira doveli vi 1 čovjeka ili 10. Međutim vaša zarada ovisi koliko ste ljudi doveli.

Onaj tko je doveo 1 čovjeka može maksimalno zaraditi 1000$, a onaj tko je doveo 21 čovjeka može zaraditi 1 milion.

Na popunjavanju učestvuje cijela kompanija i ona se ravnomjerno popunjava, a ne u dvije grane pa da nastaju rupe.

Raspodjela profita se odvija u 2 jednostavna bonusa:

1. Prijateljski bonus – dobivate 5% od uplate franšize koju su uplatili članovi bez obzira da li ste ih vi upisali ili netko drugi. Npr. od uplate 30$ vi zarađujete 1,5$ itd. Kada bilo tko uplati 50$ vama ide 2,50$.
  2. Bonus preporuke – vi zarađujete 10-15% od iznosa koji su zaradili vaši članovi.