KAKO ZARADITI NOVAC

Uobičajeno zarađivanje za život je kroz profesiju i o tome ne treba mnogo pisati. Sve je jasno. Idealno bi bilo da radite ono što volite.  Mnogi uspješni ljudi su mi rekli da jako uživaju u onome što rade.

Zadatak ovog članka bi bio dati neke alternativne ideje kako zaraditi više novaca ili kako ostvariti neki dodatni prihod. Opet, ponavljam, uobičajeno je da mnogi ljudi ostvaruju dodatni prihod kroz svoju struku. Električar će u fušu dodatno raditi, moler će u fušu bojati stanove, nastavnik će davati dodatne poduke itd.

Ali novac se može zaraditi i nekim alternativnim metodama:
–    možete online ili fizički preprodavati (affiliate) neku robu
–    možete svirati i pjevati po gažama (solidno plaćen posao)
–    možete se zaposliti u našoj agenciji kao financijski savjetnik
–    možete pisati članke i knjige
–    možete kupovati i prodavati dionice i fondove
–    možete se baviti trgovanjem valuta – forex
–    možete izrađivati web stranice
–    možete izrađivati logoe i slike i prodavati ih
–    itd…
http://posao-zagreb.com/