O društvu

Društvo za razvoj univerzalne svijesti – MillenniuM je neprofitna organizacija i humanističko društvo.

Od trenutka osnivanja – 05.02.2000. – angažirano je na: organizaciji kulturno-umjetničkih zbivanja (kao što su izložbe slika, večeri poezije i glazbene večeri), organiziranju i vođenju programa psiho-fizičkih i duhovnih vježbi i tečajeva, te organiziranja i vođenja seminara i ciklusa predavanja iz raznih društvenih, prirodnih i apstraktnih znanosti.

Od 2000 – 2003. god. pored ostalih aktivnosti održavali smo seminare Chi Kunga. Spletom okolnosti i smanjenim interesom za duhovnost prestali smo sa svim aktivnostima.

Društvo MillenniuM nastavlja sa objavljivanjem članaka i novosti iz svijeta duhovnosti.

Svi redovni članovi, koji rade u Društvu, su volonteri.

• Booking Hotels Zagreb
    HOTEL RESERVATIONS WORLDWIDE - 900,364 hotels worldwide. 87+ million hotel reviews.